Firmapidu kardirajal

Mida erilisem ja meeldejäävam on suvine firmapidu,  seda rahulolevamad on töötajad terve aasta jooksul- seda teavad vist kõik. FK Keskus pakub väga erinevaid lahendusi, et  korraldada üks lõbus perepäev või meeleolukas töötajate motivatsiooniüritus hobikardirajal.

FK Keskuses on peamiseks meelelahutuseks välikardirada ja peo tähtsaim osa võikski olla põnev kardivõistlus, mis on küll valdavalt täiskasvanute tegevus. Meie kogenud instruktorid juhendavad Teid sõiduvõtete omandamisel ja aitavad korraldada meeldejääva võidukihutamise. Võistlusele järgneb autasustamine, kus kingime parimale võidukarika.

Väikelastele  pakume tegevust mänguväljakul (kiiged, liumägi, turnimine), batuudil ja väikeste elektriautodega sõitmisel. Soovi korral tuleb kohale kostümeeritud peojuht, kes korraldab palju põnevat tegevust lastele.

Lisaks on meil kohviku ruumid ja väliterrass, millelt avaneb suurepärane vaade rajale. Hoolitseme ka selle eest, et peo käigus keegi nälga tundma ei peaks ja janu ei murraks.

Võistlushigi saab maha pesta ning võistlusmuljeid vahetada meie saunakompleksis, kus ootavad Teid külmad karastusjoogid. Samuti on ettetellimisega võimalik katta ka maitsvat peolauda.

Suurema seltskonna puhul pakume võimalust broneerida kogu keskus.

Võta meiega ühendust ja koostame just Sinu ettevõtte soovidele ja vajadusetele sobiva paketi.